تعمیرات iphone 13

ارسال شده توسط

تعمیرات فوق تخصصی گوشی iphone 13

استفاده از ابزارهای پیشرفته همیشه چالشزا بوده و افرادی زیادی دوست دارند که ترفندهای خوبی را در استفاده از آن دستگاه ها بلد باشند، یکی دیگه از این دستگاه ها گوشی های شرکت اپل است که ما در اینجا درباره مدل iphone 13 حبت خواهیم کرد.

درخیلی از موارد هم برخی ترفندها کشف می شوند که فقط کرابران بر حسب تصادف آن را متوجه میشوندو شاید شرکت هم از این حالت بی خبر بوده است.البته این که خود شرکت سازنده ازعملکرد دستگاه تولیدی خود بی خبر باشد بسیار بعید است و این شرکت ها عمدا و برای بالا بردن اشتیاق و هیجان کرابران خود این نوع ترفندها را اعلام نمی کنند تا کاربران خود آن ها را کشف کنند.

تعمیرات آیفون 3

خصوصا در گوشی های پرچم داری مانند اپل (آیفون ) که از سیستم عامل های خاص خود بهره می برندویژگی ها و ترفندهای جالبی وجود دارد که ما در اینجا به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.  با ما همراه باشید:

۱ – بستن سه برنامه به صورت همزمان با یک حرکت

شاید زمانی لازم باشد که سه برنامه را باهم همزمان ببندید،میدانید که در گوشی های ایفون با کشیدن انگشت روی صفحه به سمت بالا یک برنامه بسته میشود، شما برای بستم سه برنامه (اپلیکیشن) به طور همزمان می توانید همین کار را انجام دهید منتها با سه انگشت. به عبارتی به جای اینکه هر دفه یک اپکیکیشن را بالا بکشید و ببندید می توانید با یک حرکت به جای یک انگشت سه انگشت خود را به کار بگیرید تا سه برنامه بسته شوند.

۲ – بازگشت خیلی سریع به عقب

همه گوشی های اندروید دکمه ای برای برگشت به عقب دارند که کاربران می توانند به راحتی به جایگاه قبلی در برنامه و یا صفحه گوشی برگردند ولی در سیستم عامل Ios این گزینه وجود ندارد خب اگر لازم شد که بخواهیم سریع به عقب برگردیم باید چه کنیم. برای این کار می توانید از سمت راست صفحه گوشی روی صفحه را لمس کرده و آن را به سمت راست بکشید با این کار پنجره ای که در حال نمای است کنار می رود و پیج قبلی نمایش داده خواهد شد.

۳ – قفل کردن فوکوس و نوردهی دوربین

زمانی که در حال استفاده از دوربین هستید و دوربین گوشی آیفون خود را به سمت هدف نشانه رفته ای می توانید برای تنظیم فوکوس و میزان نور دوربین بر روی صفحه گوشی خود تپ کنید تا به این صورت گوشی فوکوس و میزان نور را بر روی هدف متمرکز و تنظیم نماید. به عبارتی می توانید فوکوس و نور را یزای یک شیئ تنظیم کنید.خب بعد از اینکه تنظیمات مورد نظر به وضعیت نرمال رسید باید در همان حالت قفل شود و شما می توانید برای قفل کردن تنظیمات برای چند لحظه انگشت خود را روی صفحه نگه دارید تا تنظیمات اعنال شده در همان حالت قفل شود. برای اینکه مطمئن شوید که تنظیمات قفل شده بعد از اینکه انگشت خود را روی صفحه نگه داشتید مربع زرد رنگی در بالای صفحه ظاهر می شد که تاییدی براین است.

۴ – در پیام های متنی خود در گوشی جستجو کنید

این ویژگی یکی دیگر از ترفندهای جالب در سیستم عامل ios است،این ترفند زمانی کاربرد دارد که بخواهید یک پیام خاص را در بین متون دیگر پیدا کنید.می توانید پیام خود را در نوار جستجوی بالای صفحه در بخش پیام ها تایپ کنید و سپس در صورت مشاهده نکردن پیام مورد نظر از بالا به سمت پایین دست خود را بکشید و یا حتی می توانید بخی از متون را که یادتان میاید را در نوار جستجو تایپ کنید تا به پیانی که به دنبال ان هستید نزدیکتر شوید

۵ – اگر شارژ ندارید با Imessage پیام بفرستید

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که شارژ گوشی شما تمام شده است شما می توانید با اتصال به یک وای فای به دوستانی که از آیفون استفاده می کنند پیام دهید برای این کار به Settings > Messages بروید و مطمئن شوید Send as SMS غیر فعال باشد و سپس iMessage فعال خواهد بود.

خب در دنیای نرم افزار ترفندهای بسیاری وجود دارند که باید به نوعی کشف شوند و با همین تعداد نمیتوان گفت که همه چیز را میدانیم و بیاد خلاقیت به خرج داد.

گوشی های تلفن همراه شرکت اپل نیز در کنار مزیت های خوبی که دارند مشکلاتی هم خواهند داشت که گاه در قالب سخت افزار و گاه در قالب نرم افزار نمود پیدا میکند.مشکلاتی از جمله عدم آنتن دهی – خرابی سیستم عامل – خرابی بخش حافظه و دیگر مشکلاتی که به طور معمول گریبان گیر موبایل ها هست

مرکز تعمیرات اپل کار تعمیرات گوشی های موبایل سری آیفون را به صورت تخصصی انجام میدهد و در تعمیرات این دستگاه ها تا کنون بسیار موفق عملکرده است.این مرکز با دارا بودن بیش از ۲۰ تکنسین در زمینه های مختلف در تلاش است که در اسرع وقت و با کیفتی مطلوب کار تعمیرات را انجام دهد.

اگر شما هم دارای گوشی آیفون ۱۳ هستید که مشکل در عملکرد دارد میتوانید با ما تماس بگیرید و دستگاه خود را برای عیب یابی و تعمیرات به این مرکز انتقال دهید

شضماره تماس با مرکز تعمیرات اپل

۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

 

آدرس :  تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی – جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان۹۸-واحد۳

اگر این مطالب برای شما مفید بود ان را به اشتراک گذارید