تعمیرات iphone 14

ارسال شده توسط

تعمیرات تخصصی آیفون۱۴

آیفون ۴ هم یکی دیگر از محصولات بسیار خوب شرکت اپل است که کاربرانزیادی را به سمت خود جلب کرده است.ما در ابتدا می خواهیم کمی از سخت افزار این گوشی برای شما بگوییم که بیشتر گوشی آیفون ۱۴ را بشناسید.

اپل پردازشگر A4 خود را سرانجام نصیب آیفون کرد،این همان پردازنده ای هست که درون ایپد قرار دارد ، دو رم با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت هم در این گوشی موجود است.این پردازنده در مصرف انرژی الکتریکی و برق بسیار خوب و به صورت بهینه عمل می کند که خود سهم زیادی در کاهش مصرف باطری دارد.

تعمیرات آیفون 4

نمایشگرش نیز یکی دیگر از قابلیت های خوب این مدل است اندازه ی اینچ صفحه نمایش ۳/۵ می باشد که ۶۴۰*۹۶۰ پیکسل رزولوشن آن است.به این دلیل خود اپل نام آن را صفحه نمایش رتینا نام نهاده است زیرا از نظر تعداد پیکس در هر اینچ چهار برابر آیفون فعلی شده است و کنتراست ان ۸۰:۱ میباشد که هم چهر برابر بهتر از قبل است  و همچنین زاویه دید هم افزایش داشته است.

دارای دوربین ۵۰ مگاپیکسلی – سنسور و لنز آن هم بزرگتر شده است.

خب اگر هم بخواهیم درباره مشکلات این گوشی حرفی بزنیم باید گفت خرابی هایی که برای این مدل تا به حال پیش امده و یا پیش می آید همان مشکلات معمول گوشی های موبایل است و چیز جدید اتفاق نمی افتد. خرابی هایی چون عدم آنتن دهی – مشکل نگه داشتن شارژ – خرابی دوربین و … که همیشه گریبان گیر گوشی های تلفن همراه بوده است.

ولی خب همان طور که خودتان هم می دانید در زمان بروز خرابی چیزی که باید باشد این موضوع است که باید بتوان آن را به خوبی تعمیر و عیب یابی کرد که خود دانش و تخصص و همچنین ابزارهای کاملی را لازم دارد.عیب یابی گوشی های موبایل معمولی خود به اندازه ی کافی نیاز به تخصص و تجربه دارد حال آن که شما با دستگاهی مواجه باشید که محصول شرکتی چون اپل است که ظرافت و زیبایی را با جدیدترین تکنولوژی ها ادغام کرده و  به این ترتیب توانسته رضایت کاربران را تامین نماید.

شضماره تماس با مرکز تعمیرات اپل

۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

 آدرس : تهران –میدان انقلاب به سمت آزادی – جمالزاده شمالی- تقاطع نصرت-ساختمان۹۸-واحد۳
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

اگر این مطالب برای شما مفید بود آن را به اشتراک گذارید